Ke stažení

Produkty pro domácí uživatele

Kaspersky Internet Security multi-device 2015 CZ

poskytuje komplexní ochranu proti všem hrozbám, např. proti virům, červům, keyloggerům, phishingu, hackerským útokům, spamu nebo proti zlodějům digitální identity.
To vše v přehledném a intuitivním uživatelském prostředí.


 

 

 

 

 

Kaspersky Internet Security pro Android

nabízí komplexní ochranu Vašeho mobilního telefonu. Chraňte svá data před ztrátou a zneužitím neoprávněnou osobou. Díky Mobile Security máte možnost mobil vzdáleně zablokovat, smazat z něj data nebo určit jeho polohu přes GPS.

 

 

 

 

 

 

Kaspersky Anti-Virus 2015 CZ

nabízí základní ochranu počítače před širokým spektrem hrozeb. Program nabízí základní nástroje potřebné k ochraně Vašeho PC. Mnohokrát oceňené technologie Kaspersky pracují tiše na pozadí, zatímco si užíváte Vašeho digitálního života.


 

 

 

 

 

Kaspersky Anti-Virus pro Mac

nabízí komplexní ochranu pro Váš Mac společně s jednoduchým mac-style uživatelským prostředím.
Nyní kompatibilní i s Mac OS 10.6 Snow Leopard!

 

 

 

 

 

 

Kaspersky PURE

je all-in-one řešením ochrany počítače a Vaší digitální identity. Chrání před všemi druhy hrozeb (viry, spam, hackerské a phishingové útoky), spravuje Vaši domácí síť, ukládá Vaše hesla, šifruje a zálohuje data. Zároveň udržuje počítač v perfektní kondici, díky čemuž si můžete rychle a bezstarostně užívat digitálního života.

 

 

 

 

 

Kaspersky Password Manager

automatizuje proces vkládání hesel a ostatních údajů do webových stránek a tím urychluje práci s přihlášením k různým účtům a službám. Nebudete si tak muset stále pamatovat všechna hesla pro jednotlivé účty, vše je bezpečně uloženo v Kaspersky Password Manager.


 

 

 

 

Kaspersky Anti-virus Logo
Copyright © 1997 - 2009 Kaspersky Lab.
All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software