Novinky

Kaspersky Threat Management and Defense – ochrana firem 3v1 -

Digitální transformace může u spousty firem oslabit ochranu proti kybernetickým hrozbám. To může mít za následek proniknutí komplexních a pokročilých hrozeb do firemní sítě, se kterými se musejí vypořádat IT oddělení. Oslabená ochrana IT infrastruktury dělá starosti 48 % velkých podniků. Přesně tolik firem se totiž obává, že již došlo k hacknutí jejich organizace. Aby firmy získaly zpět kontrolu nad svými sítěmi a zkrátily reakční dobu na jejich napadení, přichází společnost Kaspersky Lab s novým řešením – Kaspersky Threat Management and Defense. V rámci této jediné platformy kombinuje schopnosti tří již existujících řešení Kaspersky Anti Targeted Attack, Kaspersky Cybersecurity Services a Kaspersky EDR.

 

Odhalte i skryté hrozby s Kaspersky Anti Targeted Attack

 

Cílené útoky, které proniknou do důležitých částí systému organizace, mohou dlouhodobě a nepozorovaně páchat škody. Pro jejich odhalení je nutné využívat komplexní technologii pro detekci doposud neznámých hrozeb a cílených útoků. Přesně k těmto účelům je navrženo řešení Kaspersky Anti Targeted Attack. Jeho speciální funkce určená k porovnávání různých identifikátorů napadení, které mají jen zdánlivě společný základ, umožňuje firmám odhalit i ty nejsložitější útoky.

Přesnou detekci útoků zajišťují technologie Next Generation, které zahrnují analýzu hrozeb využívající strojové učení, korelační algoritmy, pokročilou technologii sandboxu a analýzu síťového provozu. Platforma se také opírá o řadu metadat dostupných pro analýzu z telemetrie koncových a síťových senzorů a zároveň o globální databázi hrozeb Kaspersky Security Network.

Nová verze řešení Kaspersky Anti Targeted Attack nabízí bezpečnostním týmům i vylepšený ovládací panel, kde mají k dispozici detailní přehledy o proběhlých kontrolách, zaznamenaných událostech a informace o incidentech.

 

Kaspersky EDR zajistí viditelnost všech síťových komponent

 

Další součástí platformy Threat Management and Defense je Kaspersky EDR, které firmám umožní rychle reagovat na incidenty a zlepšuje jejich vyšetřování. Vedle samotných útoků totiž firmy nesmírně poškozuje dlouhý reakční čas na incident – opětovné uvedení všech systémů do provozu po napadení pokročilým útokem může firmy vyjít na 977 000 dolarů.

Kaspersky EDR nabízí zvýšenou viditelnost prostřednictvím agregace a vizualizace klíčových digitálních forenzních údajů získaných z koncových bodů.

Včasná a účinná odpověď na napadení je zajištěna automatizací a vzdáleným nasazením klíčových IR funkcí, které minimalizují nutnost zapojení expertů do procesu dezinfekce systému.

 

Rychlá náprava škod s Kaspersky Cybersecurity Services

 

V případě akutního ohrožení firemní IT infrastruktury mnohdy potřebují interní týmy pomoc od důvěryhodných partnerů, na jejichž schopnosti a zkušenosti se mohou spolehnout. Proto v sobě nové řešení zahrnuje služby Kaspersky Cybersecurity Services, které zajišťují rychlé obnovení provozu po incidentu (Incident Response service), proaktivní posouzení škod a jejich opravení (Targeted Attack Discovery) a odhalení pokročilých hrozeb prostřednictvím služby Kaspersky Managed Protection.

 

Všichni za jednoho – Threat Management and Defense

 

Samostatně dostupná řešení Kaspersky Anti Targeted Attack, Kaspersky EDR a Kaspersky Cybersecurity Services nyní spojují síly v jediné platformě Threat Management and Defense. Ta umožňuje jednotnou správu a automatizaci celého procesu řízení hrozeb. Díky podpoře všech tří složek této platformy mohou firmy nastavit strategický přístup k detekování komplexních útoků napříč celou IT infrastrukturou.

 

Nová platforma je dostupná na českém trhu od 14. února 2018. Více informací se dozvíte na stránkách Kaspersky Lab.

 

Zpět
Kaspersky Anti-virus Logo
Copyright © 1997 - 2009 Kaspersky Lab.
All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software